Stoplap, 1844

Kavel 603 Stoplap, 1844
Kavel 603. Stoplap, 1844

Antieke 19e eeuwse stoplap, gedateerd 1844

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel