Tafelpendule, Daniels 1881

Kavel 978 Tafelpendule, Daniels 1881
Kavel 978. Tafelpendule, Daniels 1881

Een 20e eeuwse zwartgelakte tafelpendule met messing ornamentiek. Maanstand boven de wijzerplaat, gemerkt 'Daniels 1881'. Tekst op uurwerk '2 jewels - made in West-Germany - unadjusted'.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 33 cm hoog
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel