Twee 18e eeuwse maritime gravures

Kavel 677 Twee 18e eeuwse maritime gravures
Kavel 677. Twee 18e eeuwse maritime gravures

Twee 18e eeuwse Franse maritime gravures op papier. Scheepsvoorstelling van een schips interieur en droogdok en schip slagzij. Gesigneerd in de druk Bernard Direxit ca. 1788. Gelijst

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 25 cm x 53 cm en 23 cm x 43 cm.
Conditie Gaaf
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel