Twee 19e eeuwse driepoots tafeltjes

Kavel 1053 Twee 19e eeuwse driepoots tafeltjes
Kavel 1053. Twee 19e eeuwse driepoots tafeltjes

Lot van twee 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde driepoots tafeltjes met gedraaide poot en vierkant blad.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Hoogte 58 en 75,5 cm
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel