Twee aardewerken polychroom Delftse schotels, 18e eeuws.

Kavel 613 Twee aardewerken polychroom Delftse schotels, 18e eeuws.
Kavel 613. Twee aardewerken polychroom Delftse schotels, 18e eeuws.

Twee 18e eeuwse Delfts aardewerken schotels. Polychroom met chinoiserie decors. Een decor van een Oosters landschap met pagodes en een vogel op tak op het plat.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 35cm doorsnede
Conditie Enkele rand chips en glazuur schade
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel