Twee Chinees porseleinen balustervazen.

Kavel 792 Twee Chinees porseleinen balustervazen.
Kavel 792. Twee Chinees porseleinen balustervazen.

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen balustervazen, Blauw/wit met decors van bloesemtakken en een goudfazant op de rotsen bij pioenrozen.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 21 en 24 cm hoog.
Conditie halsrestauratie andere gaaf. Beide deksels missend
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel