Twee Franse sculpturen, Depart & Arrive

Kavel 510 Twee Franse sculpturen, Depart & Arrive
Kavel 510. Twee Franse sculpturen, Depart & Arrive

Lot van antieke zamakken sculpturen, voorstelling van zeelieden. Getiteld ‘Arrivé’ en ‘départ’. 35 en 41 cm hoog (incl. mast). Onduidelijk gesigneerd, gedateerd 1903

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel