Twee Porceleyne fles vazen

Kavel 675 Twee Porceleyne fles vazen
Kavel 675. Twee Porceleyne fles vazen

Twee diverse aardewerken vazen in het Delfs blauw. Een dekselvaas en een balustervaas. Beide met florale decors. Gemerkt de Porceleyne fles.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 31cm en 33 cm hoog
Conditie Gaaf, wat glazuur craquelé.
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel