Twee porseleienen sculpturen

Kavel 1035 Twee porseleienen sculpturen
Kavel 1035. Twee porseleienen sculpturen

Twee 20e eeuwse porseleinen sculpturen in de vorm van aapjes met messing montuur en porseleinen bloemen. Gemerkt 'WL1896'

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 35 cm hoog
Huidig bod € 260
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel