Vier Delfs blauwe Porceleyne Fles vazen

Kavel 1076 Vier Delfs blauwe Porceleyne Fles vazen
Kavel 1076. Vier Delfs blauwe Porceleyne Fles vazen

Vier aardewerken Delfts blauwe vazen. Twee met trompetvormige halsen en twee dekselvazen. Floraal rondom beschilderd in het blauw/wit. Diverse jaartallen en schilders. Gemerkt De porceleyne fles.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 27,5 cm hoog em 30 cm hoog
Conditie Trompet vaas hals chip en haarlijn voet.
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel