Vier Delfts aardewerken schotels, 18e eeuws

Kavel 596 Vier Delfts aardewerken schotels, 18e eeuws
Kavel 596. Vier Delfts aardewerken schotels, 18e eeuws

Vier 18e eeuws Delfts aardewerken schotels. Blauw / wit en sepia. Chinoiserie met diverse florale decors

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 23 cm doorsnede
Conditie restauratie en glazuurschade
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel