Vier qianlong kastkommen.

Kavel 963 Vier qianlong kastkommen.
Kavel 963. Vier qianlong kastkommen.

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen. Blauw/wit en famille rose met floraal en manderin decors.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 23,5 cm doorsnede en 10 cm hoog.
Conditie Gerestaureerd, gekramd en gelijmd.
Huidig bod € 220
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel