Vier qianlong schotels

Kavel 652 Vier qianlong schotels
Kavel 652. Vier qianlong schotels

Vier Chinees 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Blauw/wit met servetwerk, florale motieven in vlakverdelingenen sterrvormig op het plat. Qianlong periode

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 23 cm doorsnede
Conditie Haarlijnen en rand chips
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel