Vier tegels, 17e eeuw

Kavel 570 Vier tegels, 17e eeuw
Kavel 570. Vier tegels, 17e eeuw

Vier antieke 17e eeuwse tegels, polychrome bloemen met Franse Lelie hoekmotief

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Tegels 13 x 13 cm, totaal 29 x 29 cm
Conditie Enkele restauraties
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel