Vier tinnen kannen

Kavel 985 Vier tinnen kannen
Kavel 985. Vier tinnen kannen

Lot van vier antieke tinnen kannen. De grootste met ijkmerken op de rand en gemerkt 'A. Aras' & 'Leefburd'. Een gemerkt ' Napoleon', bolle modellen gemerkt 'Boisacq Tournay' en 'WVE' = Willem van Engelen, tinnegieter in Den Bosch in de 19e eeuw

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel