Vijf Chinees Imari en famille verte schotels

Kavel 847 Vijf Chinees Imari en famille verte schotels
Kavel 847. Vijf Chinees Imari en famille verte schotels

Vijf 18e eeuws Chinees porseleinen schotels. Imari, Famille verte en Amsterdams bont. Vier schotels en een roombordje

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 23 en 16 cm doorsnede
Conditie Roombordje gerestaureerd, en haarlijnen.
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel