Vijf maatbekers

Kavel 795 Vijf maatbekers
Kavel 795. Vijf maatbekers

Lot van twee tinnen maatkannen, 1 liter en 1 deciliter. Literkan met ijkmerken op de rand en gemerkt J.C. Hempenius, Leeuwarden. Met daarbij drie ijzeren maatbekers, 1/2, 1 en 2 deciliter, met koperen plaatjes en ijkmerken.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Grootste kan 21 cm
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel