Vroeg 20e eeuwse Chinees porseleinen polychroom vaas

Kavel 1009 Vroeg 20e eeuwse Chinees porseleinen polychroom vaas
Kavel 1009. Vroeg 20e eeuwse Chinees porseleinen polychroom vaas

Een Chinees porseleinen vaas. Voorzien een decor van polychroom pioenrozen, twee vogels op takken en teksten. Vroeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 60 cm hoog.
Conditie Gaaf.
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel