Zes porseleinen kommen, 19e eeuw

Kavel 879 Zes porseleinen kommen, 19e eeuw
Kavel 879. Zes porseleinen kommen, 19e eeuw

Lot van zes antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen, zgn. kitchen Qing, met blauw-wit floraal decor, gemerkt met zegelmerk

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Doorsnede 14 cm
Conditie Drie kommen met chip op standring, één met chips op rand
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel