Majolica schotel

Kavel 516 Majolica schotel
Kavel 516. Majolica schotel

Een 17e eeuwse grote polychroom gedecoreerde majolica schotel.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen Doorsnede 32,5 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel