Ontbijttafel afgerond met ingelegd wortelhout

Kavel 546 Ontbijttafel afgerond met ingelegd wortelhout
Kavel 546. Ontbijttafel afgerond met ingelegd wortelhout

Ontbijttafel laat 19e eeuws, afgerond met ingelegd wortelhout

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Blad 122 x 67 cm
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel