Terracotta theepot en aardewerken theepotje

Kavel 505 Terracotta theepot en aardewerken theepotje
Kavel 505. Terracotta theepot en aardewerken theepotje

Een terracotta zeskantige theepot. Met draken decoraties. Deksel bekroond met tempelleeuwtje. Theepot lijkt een 18e eeuwse Chinees Yixing, maar is een 19e eeuwse kopie van de firma Schiller & Gerbing ca 1840. Met bijpassende suikerpot. Gemerkt S&G. Hierbij een bruin Engels aardewerken theepotje. Zgn Antico rosso. Gemerkt Wedgwood, ca 1820.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 19 cm; 17 cm x 9 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel