19e eeuwse zilveren visschep, gebr. van Harderwijk

Kavel 1632 19e eeuwse zilveren visschep, gebr. van Harderwijk
Kavel 1632. 19e eeuwse zilveren visschep, gebr. van Harderwijk

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte zilveren visschep, opengewerkt en gegraveerd. Meesterteken 'VH8' = Gebroeders van Harderwijk (1843 – 1902)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel