A.D. Copier vaas

Kavel 1241 A.D. Copier vaas
Kavel 1241. A.D. Copier vaas

Een 20e eeuwse blauw glazen vaas, gemerkt A.D. Copier, uitvoering glasfabriek Leerdam. Chip op de bovenrand. 20 cm hoog

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Conditie 50-70
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel