Afrikaans houten masker

Kavel 1310 Afrikaans houten masker
Kavel 1310. Afrikaans houten masker

Een houten Afrikaans masker. In de vorm van een dierenkop deels zwart gepatineerd. Mambila stam, Kamaroen

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 40 cm x 22 cm en 30cm hoog.
Conditie Bek dier beschadigd en patinatie iets sleets
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel