Kavel | 1310. Afrikaans houten masker |
Omschrijving | Een houten Afrikaans masker. In de vorm van een dierenkop deels zwart gepatineerd. Mambila stam, Kamaroen |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Sessie 4 |
Afmetingen | 40 cm x 22 cm en 30cm hoog. |
Conditie | Bek dier beschadigd en patinatie iets sleets |
Huidig bod | € 10 |
Verkocht voor | € 10 |
Vorig kavel | Volgend kavel |