Chinees jade quanyin

Kavel 1141 Chinees jade quanyin
Kavel 1141. Chinees jade quanyin

20e eeuws Chinees gestoken jade beeldje, voorstelling van een quanyin met een bloem in de arm

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel