Chinees zilveren miniatuur draagstoel

Kavel 1376 Chinees zilveren miniatuur draagstoel
Kavel 1376. Chinees zilveren miniatuur draagstoel

Een laat 19e eeuwse of vroeg 20e eeuwse Chinees zilveren miniatuur, voorstelling van een draagstoel met twee dragers. O.a. filigrain. Gemerkt '90', enkele Chinese tekens en onduidelijk meesterteken

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte 12 cm
Conditie Filigrain licht gedeukt
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel