Chinese thee tegel

Kavel 1186 Chinese thee tegel
Kavel 1186. Chinese thee tegel

Een 20e eeuwse Chinese thee tegel. Herkomst: meegenomen uit Nederlands-Indië in de jaren ’40

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 18,5 x 23,5 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel