Design tafellamp, Hubert Olivier

Kavel 1286 Design tafellamp, Hubert Olivier
Kavel 1286. Design tafellamp, Hubert Olivier

Een 20e eeuwse design tafellamp, gemerkt Hubert Olivier. Keramieken voet met beschilderd decor van tulpen en gele kap.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 70 cm
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel