Designlamp, Hubert Olivier

Kavel 1212 Designlamp, Hubert Olivier
Kavel 1212. Designlamp, Hubert Olivier

Een 20e eeuwse designlamp, gemerkt Hubert Olivier. Keramieken voet met beschilderd dorpsgezicht en grijze kap.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 82 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel