Divers keramiek (5x)

Kavel 1291 Divers keramiek (5x)
Kavel 1291. Divers keramiek (5x)

Lot van vijf stuks keramiek: een groen geglazuurde vaas en schaal, gesigneerd Frans Slot (Epe 1909 – 1974), een grijs geglazuurde vaas, gesigneerd ‘Scorlewald’, een pyramidevormig sculptuur, gesigneerd Rob Clous 2005, een bordje gemerkt Turra Norway

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel