Divers zilver (3x)

Kavel 1567 Divers zilver (3x)
Kavel 1567. Divers zilver (3x)

Lot van drie stuks eerste (925/1000) en tweede gehalte (835/1000) zilver: twee pillendoosjes, één vierkant met porseleinen interieur, gemerkt 'ZII', één ovaal model met decor van 'De Stier' van Paulus Potter op de voorkant, Hendrik Hooykaas jaarletter B (1911) en een eerste gehalte Engels zilveren miniatuur olielampje, Birmingham 1919, meesterteken 'IM' (?)

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel