Drie antieke zilveren pillendoosjes

Kavel 1405 Drie antieke zilveren pillendoosjes
Kavel 1405. Drie antieke zilveren pillendoosjes

Lot van drie antieke 19e eeuwse tweede gehalte (833/1000) zilveren pillendoosjes, twee met gegraveerd decor en één met filigrain ingelegde deksel

Taxatiewaarde € 90 - € 110
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel