Drie Chinees porseleinen borden

Kavel 1171 Drie Chinees porseleinen borden
Kavel 1171. Drie Chinees porseleinen borden

Lot van drie antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor, waarvan één met decor van bloemenmand

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede 16, 22,5 en 23 cm
Conditie Bord met bloemenmand met haarlijn + chip en wat randschade, andere grote bord met haarlijntje op het plat. Kleine bordje zonder schade
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel