Drie Chinese kop en schotels, 19e eeuw

Kavel 1157 Drie Chinese kop en schotels, 19e eeuw
Kavel 1157. Drie Chinese kop en schotels, 19e eeuw

Lot van drie 19e eeuwse blauw-wit gedecoreerde Chinees porseleinen kop en schotels, met decor van bloemen op een rots. Gemerkt met vierkaraktermerk

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Schotels 13 cm
Conditie Eén schoteltje met twee kleine haarlijnen, één kopje met haarlijn, twee kopjes met haarlijn en chip
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel