Drie lodereindoosjes, 19e eeuw

Kavel 1563 Drie lodereindoosjes, 19e eeuw
Kavel 1563. Drie lodereindoosjes, 19e eeuw

Lot van drie 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren lodereindoosjes. Eén floraal gegraveerd met bolle deksel en stippelgravure 'T.D.v.O 1877', gemerkt 'CC 114' = Carolus Hendricus Cammans, Leeuwarden 1867. Eén gedreven met o.a. parelranden, gemerkt '10 R' = Stevens Tjitte Reitsma Jr., Heerenveen 1868. En één met gegraveerd decor van dorp aan de voor- en bovenkant, met sponsje. gemerkt 'JS160' = Mr. Jan Schijfsma, Sneek 1861.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 4,5 cm hoog
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel