Drie zilveren naaldenkokers, één van parelmoer en een breipenhouder

Kavel 1462 Drie zilveren naaldenkokers, één van parelmoer en een breipenhouder
Kavel 1462. Drie zilveren naaldenkokers, één van parelmoer en een breipenhouder

Drie 2e gehalte 835/1000 zilveren naaldenkokers en een breipenhouder. Waarvan één in de vorm van een sleutel. Hierbij een parelmoer naaldenkoker met vergulde aplicatie. Diverse graveringen en meesters, 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen Grootste is 11,5 cm lang.
Conditie Sleutel, kleinen beschadiging aan baard.
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel