Een 19e eeuws zilveren lodereindoosje

Kavel 1489 Een 19e eeuws zilveren lodereindoosje
Kavel 1489. Een 19e eeuws zilveren lodereindoosje

Een 2e gehalte (835/1000) zilveren lodereindoosje in gecontourneerde vorm, met romantische voorstelling rondom. Jaarletter voor 1839.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen 3,5 cm hoog.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel