Een Benin bronzen altaarhoofd

Kavel 1321 Een Benin bronzen altaarhoofd
Kavel 1321. Een Benin bronzen altaarhoofd

Een Benin bronzen buste, zgn altaarhoofd met een fallus als hoofdtooi. 20e eeuws

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 18 cm hoog.
Conditie Enkele beschadigingen.
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel