Kavel | 1321. Een Benin bronzen altaarhoofd |
Omschrijving | Een Benin bronzen buste, zgn altaarhoofd met een fallus als hoofdtooi. 20e eeuws |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Sessie 4 |
Afmetingen | 18 cm hoog. |
Conditie | Enkele beschadigingen. |
Huidig bod | € 20 |
Verkocht voor | € 20 |
Vorig kavel | Volgend kavel |