Een empire kralenbeursje aan zilveren beugel.

Kavel 1460 Een empire kralenbeursje aan zilveren beugel.
Kavel 1460. Een empire kralenbeursje aan zilveren beugel.

Een vroeg 19e eeuws kralenbeursje aan een 2e gehalte, 835/1000 zilveren empire beugel, met lijn graveringen en schelp motieven. Mr J. Regnery, Heeg. Jaarletter voor 1827. Zeldzame meester.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Beugel. 8 cm x 5 cm.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel