Een filligrain dekseldoos in de vorm van een appel.

Kavel 1401 Een filligrain dekseldoos in de vorm van een appel.
Kavel 1401. Een filligrain dekseldoos in de vorm van een appel.

Een BWG witmetalen filligrain dekseldoosje in de vorm van een appel. Indonesie, voeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 7 cm hoog en 7 cm doorsnede
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel