Een gehaakt stoffen beursje `Ponkje`.

Kavel 1424 Een gehaakt stoffen beursje `Ponkje`.
Kavel 1424. Een gehaakt stoffen beursje `Ponkje`.

Een antiek gehaakt stoffen beursje, zgn ponkje. Met hieraan vergulde staafsluiting met filigrain bolletjes

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 12 cm lang
Conditie Gebruikssporen
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel