Een goud en verguld vierdelig naaigarnituur

Kavel 1365 Een goud en verguld vierdelig naaigarnituur
Kavel 1365. Een goud en verguld vierdelig naaigarnituur

Een vierdelig naaigarnituur, bestaande uit een vergulde schaar, vingerhoed, naaldenkoker en een 14 krt rose gouden gegraveerde garenspoel in de vorm van een ster.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Garenspoel is 2,5 cm doorsnede
Conditie gebruikssporen
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel