Een keramieken tegelplaat met ossen.

Kavel 1280 Een keramieken tegelplaat met ossen.
Kavel 1280. Een keramieken tegelplaat met ossen.

Een jaren 60 keramieken tegelplaat. Met een voorstelling van drie ossen. Niet gesigneerd. Herkomst Kunsthandel Van Hulsen, Leeuwarden.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 30 x 67 cm.
Conditie Rand schade.
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel