Een Paul Barcroft parfumflacon en een glazen schelpvormige schaal

Kavel 1262 Een Paul Barcroft parfumflacon en een glazen schelpvormige schaal
Kavel 1262. Een Paul Barcroft parfumflacon en een glazen schelpvormige schaal

Een rood glazen parfumflacon met originele stop, Ontwerp en gesigneerd door Engelse ontwerper Paul Barcroft uit ca 1990. Hierbij een glazen kleurige schelpvormigeschaal op drie voetjes. Niet gemerkt

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen parfum flacon 9 cm hoog x 8 cm doorsnede. Schaal 9 cm hoog x 20 cm lang.
Conditie Gaaf
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel