Een zilveren Menora kandelaar

Kavel 1510 Een zilveren Menora kandelaar
Kavel 1510. Een zilveren Menora kandelaar

Een 2e gehalte, 835/1000 zilveren Menora kandelaar. Voor negen kaarsen. Op een opengewerkte voet en bekroond met Davids ster. Middelste kaarsenhouder afneembaar. 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 21 cm hoog x 18 cm breed.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel