Engels zilveren doosje

Kavel 1447 Engels zilveren doosje
Kavel 1447. Engels zilveren doosje

Een laat 19e eeuws eerste gehalte (925/1000) zilveren doosje met repoussé voorstelling van figuren, gemerkt met pseudokeuren en Engelse keuren, vermoedelijk Lewis Lewis, Londen. Doorsnede 3,5 cm, hoogte 4 cm

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel