Geelgouden veerbroche

Kavel 1658 Geelgouden veerbroche
Kavel 1658. Geelgouden veerbroche

Een 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden dubbele veerbroche, gemerkt '585'.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 5,6 cm. 3,47 gram.
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel