Japans imari (5x)

Kavel 1137 Japans imari (5x)
Kavel 1137. Japans imari (5x)

Lot van vijf stuks Japans 19e eeuws imari: een grote dekselvaas, 33,5 cm hoog, twee kastvaasjes, 18 cm hoog, één knop gelijmd en restauratie aan rand deksel, een kom, doorsnede 12 cm, met twee haarlijnen, en een wandbordje.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede 21 cm
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel