Kavel | 1137. Japans imari (5x) |
Omschrijving | Lot van vijf stuks Japans 19e eeuws imari: een grote dekselvaas, 33,5 cm hoog, twee kastvaasjes, 18 cm hoog, één knop gelijmd en restauratie aan rand deksel, een kom, doorsnede 12 cm, met twee haarlijnen, en een wandbordje. |
Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
Veiling | Sessie 4 |
Afmetingen | Doorsnede 21 cm |
Huidig bod | € 45 |
Verkocht voor | € 45 |
Vorig kavel | Volgend kavel |