Keramiek, 20e eeuw (2x)

Kavel 1270 Keramiek, 20e eeuw (2x)
Kavel 1270. Keramiek, 20e eeuw (2x)

Lot van twee stuks 20e eeuws keramiek, dekselpotje en kom met decor van bloemen en stippen. Onduidelijk gesigneerd

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Doorsnede kom 16,5 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel